Smartfon Honor 20 Pro to jeden z najnowszych modeli, jakie zostały ukazane tego lata przez chińską markę na rynek europejski. W Polsce urządzenie jest dostępne od czerwca bieżącego roku zatem nie zwlekaj. Poniżej znajdziesz wszystkie jego informacje takie jak : specyfikacja, cena oraz przydatne opinie, które pomogą Ci przekonać się, że jest to idealny zakup na lato.

Wydajny procesor Honor 20 Pro

Wnętrze smartfonu jest najważniejsze, to dzięki niemu cała moc obliczeniowa procesora powoduje błyskawiczne oraz płynne działanie urządzenia. Honor 20 Pro ma czym się pochwalić, jego ośmiordzeniowy Kirin 980 wspomagany trybem GPU Turbo 3.0, który odpowiada za wspomaganie układu graficznego, działa bardzo szybko nie powodując żadnych zacięć. Dodatkowo posiada on 8 GB RAM oraz pamięć wbudowaną do 256 GB zapewniając ogromną ilość miejsca pamięci.

Fantastyczny aparat

To co udowadnia, że Honor 20 Pro to smartfon z najwyższej półki to właśnie jego aparat. Składa się on z 4 aparatów tylnich, z czego główny wyposażony został w matrycę Sony IMX586 posiadający 48 Mpx. Kierując swoją uwagę z kolei na przód telefonu zostaniemy mile zaskoczeni, gdyż czeka tam na nas aparat o matrycy 32 Mpx. Dzięki tak dobranej specyfikacji nasze zdjęcia z wakacji będą posiadały wspaniałą rozdzielczość zachowując odpowiednią głębię obrazu.

Holograficzny design Honor

Nie ulega wątpliwościom, że opisywany model wywołuje ogromne wrażenie. Szklany panel obudowy, który został zaprojektowany w ten sposób aby załamywać padające światło oraz 6,26-calowy ekran IPS pozwala w pełni cieszyć się zakupionym modelem. Ekran dodatkowo posiada rozdzielczość Full HD wypełniając 85% frontu smartfona. Wszystko zamyka wydajny akumulator 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania.

Analizując rynek telefonów, możemy spodziewać się, że cena jaką znajdziemy w salonach będzie zaczynać się od 1800 zł. Biorąc pod uwagę, że specyfikacja smartfonu posiada masę zalet jakimi są:

  • wydajny ośmiordzeniowy procesor
  • wbudowane 256 GB pamięci
  • aparat fotograficzny o rozdzielczości 48 Mpx
  • akumulator 4000 mAh

w porównaniu do innych ofert okazuje się odpowiednim kompromisem między ceną a jakością.
Przeglądając liczne opinie w Internecie możemy stwierdzić pozytywne zadowolenie wśród klientów, którzy są usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu.