Samsung Galaxy A20e to jeden z nowszych modeli oferowanych przez firmę. Czym się wyróżnia, jakie ma właściwości, jak oceniają go inni użytkownicy?

Samsung Galaxy A20e – specyfikacja

Model ten charakteryzuje się przede wszystkim:

  • baterią o mocy 3000 mAh, która wystarcza na cały dzień użytkowania
  • funkcją szybkiego ładowania 15 W
  • ośmiordzeniowym procesorem, zapewniającym szybkość i płynność działania
  • skanerem linii papilarnych z tyłu urządzenia
  • wyświetlaczem HD+ Infinity-V o przekątnej 5,8”, zapewniającym doskonały obraz
  • podwójnym aparatem o obiektywach 13 MP(F1,9) i obiektywie ultraszerokokątnym 5 MP
  • zaawansowaną funkcją wielu okien
  • systemem operacyjnym Android 9.0 Pie

Dodatkowe funkcje, jakie oferuje ten model to między innymi żyroskop, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr czy czujnik Halla.To najbardziej kompaktowy model z serii A, dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim oraz koralowym.

Samsung Galaxy A20e – cena

Jest to telefon praktycznie na każdą kieszeń. Model ten jest w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu do tego, co oferuje. Specyfikacja urządzenia umożliwiła bowiem stworzenie koreańskiemu producentowi budżetowej, lecz bardzo wydajnej propozycji.
Cena modelu waha się od 625 złotych do 899 złotych, w zależności od wybranego wariantu.

Opinie użytkowników

Opinie na temat tego modelu są zdecydowanie pozytywne. Użytkownicy chwalą go za smukły i elegancki design, dzięki czemu idealnie mieści się w dłoni. Wykonanie z takiego materiału zapewnia mu także wytrzymałość. To, co wyróżnia go spośród innych telefonów to także łatwość obsługi i intuicyjność. Na uwagę zasługuje również podwójny aparat z wbudowaną funkcją Selfie Focus. Urządzenie pozwala także na dodawanie filtrów i naklejek, dzięki czemu każde zdjęcie jest wyjątkowe i kreatywne.
Jedynym minusem wskazywanym przez użytkowników jest nietypowa ładowarka, która pasuje wyłącznie do tego modelu. Wśród samych plusów jednak ten mankament z całą pewnością można wybaczyć.